Investavimas

Informacija potencialiems investuotojams


„Infinity SAV Lietuva“ ieško investuotojo, kuris palankia didmenine kaina pageidautų užsakyti pirmą gaminių partiją. Su šiuo potencialiu partneriu sudarysime išankstinį susitarimą. Susitarimas aktyvuosis tik visapusiškai išbandžius pramoninį pavyzdį.

Informuojame, kad tik rimti investuotojai bus svarstomi dėl jų investavimo galimybių. Prašome pateikti jūsų finansinių galimybių ir investavimo lėšų įrodymą. Jei nesate tiesioginis investuotojas, prašome nesikreipti į mus dėl savo pasiūlymo.

Mūsų projektai yra skirtingos apimties, baigimo terminų ir plėtros klasių. Mūsų modelis yra ribotas arba pagamintas pagal investuotojų reikalavimus, atsižvelgiant į finansinius svertus: kapitalo prieaugį ir pelningumą, priklausomai nuo įmonei priimtino rizikos lygio. Priklausomai nuo investuotojo tikslų, mes galime pasiūlyti ilgalaikes investavimo galimybes, užtikrinančias didelį pelną, taip pat greitą apyvartą ir tiesioginį dalyvavimą strateginiuose projektuose greitam kapitalo prieaugiui. Pasirašius bendradarbiavimo sutartį, mes pateiksime prietaiso pavyzdį, kad galėtumėte jį išbandyti. Bandymų taisykles gali nustatyti įsigyjantis asmuo. Mes perduosime visą reikiamą techninę dokumentaciją ir techninę schemą, taip pat darbinį prototipą (baigtas modelis).

Jeigu susidomėjote, galite susisiekti su mumis Kontaktai skiltyje, arba įsigyti produktą paspaudus čia.

El. paštas: investicija@infinitysav.lt