Inžinerija

Įsivaizduokite klimato kaitos ir didėjančios CO2 taršos problemos sprendimą, kuris užtikrins visiems pigią energiją, švarų orą, aplinkos neteršiantį transportą ir gėlinimą.

Šiek tiek istorijos: Mes kūrėme šią technologiją ketverius metus ir investavome į ją 725 tūkst. JAV dolerių. Prieš dabartinį prototipą turėjome keletą veikiančių modelių. Dabartinis, viešai demonstruojamas modelis gamina 3 kw/h. 2018 m balandžio mėn. planuojamas 10 kw/h modelio MG10 Imfinity pristatymas.

Tikslas: Sumažinti žmogaus sukeltą CO2 taršą dėl elektros energijos gamybos ir transportavimo. Pakeisti benziną elektros energija, kuri bus naudojama automobiliuose, autobusuose, sunkvežimiuose, traukiniuose, laivuose ir galbūt net lėktuvuose. Kaip papildoma nauda, ši nauja technologija iki 90 proc. sumažins apšvietimo, šildymo, aušinimo ir transportavimo sąnaudas.

Problema yra ne fizika – problema yra inžinerija.

Sprendimas slypi šiuolaikinėje inžinerijoje ir modeliavime, naudojant milžiniškas kompiuterinių sprendimų galimybes.

Magnetinis laukas: Neporinių elektronų kvantinis mechaninis sukinys sukelia magnetinį lauką. Elektronai „sukasi“ nuolat. Taip, mes žinome, jog sakydami „sukinys“, turime omeny, kad magnetinis laukas išlaiko savo dipolinį momentą.

Fizinis pasaulis, kurį mes galime matyti ir jausti, yra uždara sistema, tinkamai nusakyta termodinamikos dėsniais ir energijos tvermės dėsniu.

Be galo mažas kvantinės mechanikos pasaulis yra atvira sistema. Elektronų kvantinės mechanikos sukinys atviroje sistemoje negali būti paaiškinamas arba suprastas, taikant uždaros sistemos teorijas.

Ką mes tikrai žinome – jog mūsų generatorius gamina perteklinę energiją. Tai yra mūsų atspirties taškas.

Inžinerijos planas: „Infinity SAV“ išrado elektros generatorių, varomą tik nuolatiniais magnetais. Mes naudosime šias technologijas, siekdami išspręsti likusius inžinerijos iššūkius ir optimizuoti generatorių energijai gaminti.

  • Baigtinių elementų analizė (FEA), siekiant sukurti projektavimo ir eksploatavimo modeliavimą;

  • Skaičiavimas begaliniu ciklu (nuomojami procesoriai), siekiant paleisti projektavimo ir kintamųjų modeliavimą;

  • Mašininis intelektas (AI), siekiant pridėti galimus sprendimus prie inžinerijos problemų;

  • 3D spausdinimas, siekiant sumodeliuoti geriausią dizainą;

  • Greitos iteracijos, siekiant sukurti geriausią dizainą ir atlikti jo stendinius bandymus.

ĮSIVAIZDUOKITE: šilumos siurblio dydžio generatorius, kuris aprūpins namą tik už 0,02 dolerio/kWh, neteršdamas, neperduodamas šilumos ir neskleidžiantis CO2.